Projektowanie wnętrz

Mebilja to nie tylko projektowanie wymarzonych mebli, to również wielkie zaangażowanie i projektowanie wnętrz. Aby meble naszej produkcji, były bardzo dobrze eksponowane, zadbamy również, o całą przestrzeń ich sąsiedztwa.

Dobór materiałowy wykończeń, czy rozplanowanie oświetlenia sprawi, że całość będzie tworzyć jedną spójną przestrzeń, która zachwyci niejedną osobę.

Czytaj więcej

Profesjonalna projektowanie wnętrz Bielsko

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami projektowymi – oferujemy klientom stworzenie funkcjonalnej przestrzeni poprzez przeprowadzenie każdego etapu realizacji. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem zlecenia od projektu, aż po wykonanie. Naszym klientom umożliwiamy nie tylko całościową realizację, ale również usługi z zakresu konsultingu i doradztwa.

Współpraca z naszą bielską firmą jest oparta na wiedzy i doświadczeniu specjalistów – od pierwszych konsultacji jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania inwestycji. Obejmujemy nadzorem prace wykonawców, a także współpracujemy z zaufanymi firmami budowlanymi, dzięki czemu mamy większą kontrolę nad efektami wykończeniowymi. Doradzamy również w kwestii doboru odpowiednich materiałów – dzięki długoletniej działalności w branży możemy pomóc w procesie zakupu.

Nasi projektanci są osobami zaangażowanymi w swoją pracę. Każde zlecenie traktują jak wyzwanie, a wynikiem sukcesu jest pełny projekt wnętrza. Indywidualnie podejście do każdego projektu, kreatywne pomysły, a także elastyczne propozycje realizacji sprawiają, że nasze projekty wnętrz są profesjonalne w każdym calu. Wizja klientów jest dla nas najważniejszym punktem odniesienia w trakcie realizacji projektów. Przygotowujemy wizualizacje 3D, dzięki którym możemy lepiej zaprezentować przyszłe efekty naszej pracy. Dzięki temu, że konsultujemy z klientami każdy krok, ostateczny rezultat jest zgodny z ich oczekiwaniami. Stawiamy na przejrzystą komunikację – ciągła dyspozycyjność daje naszym zleceniodawcom możliwość kontrolowania postępów naszych prac, a także wprowadzenia ewentualnych poprawek. Dla nas projektowanie wnętrz jest czymś więcej niż tylko szablonowym aranżowaniem przestrzeni. Staramy się tworzyć miejsca, w których przyszli domownicy będą czuć się komfortowo.

Mebilja - Projektowanie wnętrz Bielsko-Biała

Dbałość o każdy szczegół sprawia, że przygotowujemy zarówno całościowe wizualizacje pomieszczeń, jak i przybliżamy detale konkretnych rozwiązań. Pozwala to naszym klientom zapoznać się z dokładnym planem realizacji – projektowanie wnętrze Bielsko to najistotniejszy etap współpracy, gdyż pominięcie go lub nieprofesjonalne wykonanie może utrudnić dalsze działania. Ustalając to, jak ma wyglądać aranżowane wnętrze, bazujemy na nowoczesnych rozwiązaniach i najnowszych trendach branżowych. Dostosowujemy każdy projekt wnętrzna do potrzeb, a także możliwości finansowych klienta. Mamy dostęp do wielu źródeł inspiracji – nasi projektanci dbają o to, by zaprezentować różnorodność pomysłów oraz rozwiązań. Współczesne aranżacje wymagają nie tylko doświadczenia, ale także stałego poszerzania wiedzy. Nasi specjaliści to osoby otwarte na nowe pomysły, które aktywnie śledzą nowinki oraz ciągle podwyższają swoje kwalifikacje.

Projektowane przez nas wnętrza są połączeniem wyczucia stylu oraz jakości. Estetyczne aspekty są dla nas niezwykle istotne, dlatego każdy projekt dopasowywany jest do specyfiki nieruchomości. Zachęcamy do sprawdzenia naszej Galerii zdjęć – klienci mogą zobaczyć zrealizowane przez nas projekty wnętrz i ocenić efekty.

imitazioni orologi

Siedziba Mebilja znajduje się w Bielsku-Białej, ale nie ograniczamy naszej działalności jedynie do tego miasta. Zajmujemy się również produkcją mebli na wymiar, dzięki czemu, projektując wnętrza, możemy sprawniej i efektowniej zakończyć zlecenie. Wszystkim osobom szukającym profesjonalnej firmy świadczącej usługi projektowe, Bielsko ma wiele do zaoferowania. Serdecznie zapraszamy do naszego biura, gdzie ustalimy szczegóły współpracy.


replica watches replica horloges